EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

 NULADUM (originál)

 

 NAPIŠTE SI O KATALOG

Napište si o katalog NULA DŮM, ve kterém se dozvíte vše o nulových domech a vše co naše firma nabízí.

Formulář k odeslání žádosti o katalog je ZDE

 O NÁS A O NULA DOMECH

 

Společnost SKYSTAV

nabízí sofistikované rodinné NULA DOMY s optimalizovanou spotřebou energií v typových řadách a v různých úrovní provedení za atraktivní ceny. Základem každého typu je energeticky pasivní dům moderní dispozice, konstrukce, vzhledu a technického vybavení. Nabízíme prověřená konstrukční řešení a zkušenosti z výstavby úsporných domů.

NULA DOMY

jsou domy určené pro investory, kteří nepřistupují ke stavbě domu krátkozrace, ale jsou určeny pro ty, kteří hledají velice úsporný provoz domu, komfortní vnitřní klima, ekologicky ohleduplné řešení ale zároveň výhodnou a finančně návratnou investici.

 Na rozdíl od u nás běžně stavěných nízkoenergetických domů (které jsou stavěny podle zastaralé normy ČSN 73 0540 z roku 2002), naše domy splňují novou evropskou směrnici 2010/31/EU o energetické náročnosti budov (Energy Performance of Buildings Directive), která stanovuje od roku 2020 parametry blížící se téměř nulové potřebě energie budovy.

 Základem našeho domu je energeticky pasivní dům (EPD) s parametry (Měrná potřeba tepla na vytápění budovy je nižší než 15 nebo 20 kWh/(m2.a)). Požadavek v sousedním SRN je 15 kWh/(m2.a), požadavek pro ČR s programu ZÚ je 20 kWh/(m2.a).

 Naše NULA DOMY jsou navrženy tak, že umožňují přechod na tzv. ENERGETICKY NEZÁVISLÉ DOMY, které jsou stavěny z důvodu odlehlosti stavební parcely nebo z jiných důvodů.